top of page

Ліцензія на впровадження
освітньої діяльності

Ліцензований обсяг та фактична кількість осіб, які навчаються у закладі освіти

       Заклад загальної середньої освіти «Підцир’ївський ліцей» має ліцензований обсяг кількості осіб, які можуть навчатися у закладі – 480 учнів.

     У школі фактично навчається станом на 01.09.2021 року – 210 учнів, станом на 01.01.2022 року - 209 учнів.

Вакансії у закладі освіти

станом на 01.09.2021р.

Психолог 1 - 0,75 ставки

Статут школи

Територія
обслуговування

Кадровий склад закладу освіти

згідно з ліцензійними умовами

(станом на 01.09.2021р.)

 

Усього педагогічних працівників у закладі – 34

     Працюють за строковою угодою – 5

 

      З них:

  •        мають вищу освіту – 34

  •        мають середню спеціальну освіту – немає

  •        не мають педагогічної освіти  – немає

  •        навчаються за денною формою – немає

  •        навчаються за заочною формою  – немає

  •        учителів вищої кваліфікаційної категорії – 16

  •        учителів першої кваліфікаційної категорії  – 5

  •        учителів другої кваліфікаційної  категорії – 5

  •        учителів кваліфікаційної категорії "Спеціаліст" – 8

  •        мають звання «учитель-методист» – 2

  •        мають звання «старший учитель» – 8

  •        мають науковий ступінь – немає

  •        нагороджені знаком «Відмінник освіти України» –         немає

  •        нагороджені знаком «Василь Сухомлинський» –           немає

  •        молоді спеціалісти  – 3

  •        педагогів, які досягли пенсійного віку – 5

  •        перебувають у відпустці по догляду за дитиною - 8

Освітні програми

Структура навчального
процесу

Стратегія розвитку 

Кошторис на 2022 рік

Умови зарахування до навчального закладу

Відповідно до абзаців другого і третього частини 1 статті 13 Закону України «Про освіту» від 05 вересня 2017 року «кожна особа має право здобувати початкову та базову середню освіту в закладі освіти (його філії), що найбільш доступний та наближений до місця проживання особи. Право особи здобувати початкову та базову середню освіту у державному або комунальному закладі освіти (його філії), за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає ця особа, ГАРАНТУЄТЬСЯ, що не обмежує право особи обрати інший заклад освіти». Така гарантія реалізується, у тому числі, через статтю 8 Закону України «Про загальну середню освіту», згідно з якою «право на першочергове зарахування до початкової школи мають діти, які проживають на території обслуговування цієї школи» 

Умови прийому до 1 класу

До 1-го класу закладу загальної середньої освіти зараховуються діти, як правило, з шести років. Діти, яким на початок навчального року виповнилося сім років, повинні розпочинати здобуття початкової освіти цього ж навчального року. Особи з особливими освітніми потребами можуть розпочинати здобуття початкової освіти з іншого віку.

Особам з особливими освітніми потребами освіта надається нарівні з іншими особами.

Прийом дітей до 1 класу закладу загальної середньої освіти здійснюється на безконкурсній основі.

До 31 травня для зарахування дитини до 1-го класу батьками або особами, які їх замінюють, подаються до закладів освіти:

  • Заява одного з батьків дитини, подана особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника).

  • Копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа).

  • Оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089.

У разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини до заяви можуть додаватися оригінал або копія висновку про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини чи витягу з протоколу засідання психолого- медико-педагогічної консультації. У випадку подання копій документів, оригінали мають бути подані до видання наказу про зарахування (крім документа, визначеного підпунктом 2).

В законі України «Про Освіту» (стаття 13) є така норма: «Кожна особа має право здобувати початкову та базову середню освіту в закладі освіти (його філії), що найбільш доступний та наближений до місця проживання особи.

Право особи здобувати початкову та базову середню освіту у державному або комунальному закладі освіти (його філії), за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає ця особа, гарантується,що не обмежує право особи обрати інший заклад освіти».

Наказ про зарахування учнів до 1 класу в 2022 р.

 

Звіт директора школи за 2020-2021 н.р.

 

Шановні колеги, батьки, учні!

         Цьогорічний звіт директора незвичайний, бо відбувається в умовах адаптивного карантину. На жаль, ми не можемо відчувати настрою одне одного.  Але налаштовуємо себе на позитив.

         Процес реформування освіти в Україні є спробою застосування нових форм роботи в межах традиційної системи. Результативність у роботі досягається шляхом впровадження інноваційних технологій, пошуками відповіді на питання: «Як навчати, як створити сприятливі умови засвоєння нового матеріалу?».

Звіт про використання коштів 
ЗЗСО «Підцир’ївський ліцей» за 2021 р.

МОВА (МОВИ) ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ

          Мовою освітнього процесу в ЗЗСО «Підцир’ївський ліцей» є державна мова - українська.

Стаття 5. Мова освіти в закладах загальної середньої освіти (Закон України "Про повну загальну середню освіту" від 16.01.2020 р. № 463-IX)

1. Мовою освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти є державна мова. Кожен, хто здобуває в закладі освіти повну загальну середню освіту, вивчає у цьому закладі державну мову відповідно до державних стандартів.

2. Кожному учневі гарантується право на здобуття повної загальної середньої освіти державною мовою в державних, комунальних і корпоративних закладах освіти, що забезпечується шляхом організації викладання всіх навчальних предметів (інтегрованих курсів) державною мовою, крім випадків, визначених цим Законом.

3. Особам, які належать до корінних народів або національних меншин України, гарантується і забезпечується право вивчати мову відповідного корінного народу або національної меншини в державних, комунальних і корпоративних закладах загальної середньої освіти або через національні культурні товариства.

4. Особи, які належать до корінних народів України, мають право здобувати повну загальну середню освіту в державному, комунальному чи корпоративному закладі освіти мовою відповідного корінного народу поряд з державною мовою.

5. Особи, які належать до національних меншин України, мають право здобувати початкову освіту в державному, комунальному чи корпоративному закладі освіти мовою відповідної національної меншини поряд з державною мовою.

6. Особи, які належать до національних меншин України, мови яких є офіційними мовами Європейського Союзу, та реалізують право на навчання відповідними мовами в державних, комунальних чи корпоративних закладах освіти, здобувають:

- базову середню освіту державною мовою в обсязі не менше 20 відсотків річного обсягу навчального часу у 5 класі із щорічним збільшенням такого обсягу (не менше 40 відсотків у 9 класі);

- профільну середню освіту державною мовою в обсязі не менше 60 відсотків річного обсягу навчального часу.

Особи, які належать до інших національних меншин України, здобувають у державних, комунальних чи корпоративних закладах освіти базову та профільну середню освіту державною мовою в обсязі не менше 80 відсотків річного обсягу навчального часу.

Перелік навчальних предметів (інтегрованих курсів), що вивчаються державною мовою і мовою національної меншини, визначається освітньою програмою закладу освіти згідно з вимогами державних стандартів та з урахуванням особливостей мовного середовища.

7. Право на навчання мовою корінного народу чи національної меншини України поряд із державною мовою реалізується в окремих класах з навчанням відповідною мовою, що відкриваються відповідно до вимог цього Закону.

8. Особам з порушенням слуху забезпечується право на навчання українською жестовою мовою та на вивчення української жестової мови.

9. Освітні програми закладів загальної середньої освіти можуть передбачати викладання одного чи декількох навчальних предметів (інтегрованих курсів) поряд із державною мовою англійською чи іншою офіційною мовою Європейського Союзу.

10. Приватні заклади освіти, що забезпечують здобуття повної загальної середньої освіти за кошти фізичних та/або юридичних осіб, мають право вільного вибору мови освітнього процесу (крім закладів освіти, що отримують публічні кошти) та зобов’язані забезпечити опанування учнями державної мови відповідно до державних стандартів.

11. Держава сприяє створенню та функціонуванню за кордоном закладів загальної середньої освіти, в яких навчання здійснюється українською мовою або вивчається українська мова.

Матеріально-технічне забезпечення ЗЗСО «Підцир’ївський ліцей»

 

Школа нараховує 18 навчальних приміщень, учні початкової школи працюють у 4-х класних кімнатах, а учні середньої та старшої школи - у 7 класних кімнатах.

Функціонують 12 кабінетів:

- кабінет української мови та літератури;

- кабінет математики;

- кабінет іноземної мови;

- кабінет історії;

- кабінет географії;

- кабінет біології;

- кабінет фізики;

- кабінет хімії;

- кабінет інформатики;

- спортивний зал;

- комбінована навчальна майстерня;

- кабінет «Шкільного лісництва».

Освітній заклад має актову залу, читальний зал, бібліотеку, книгосховище, 2 кабінети групи продовженого дня, кабінет психолога, медичний кабінет, кабінети заступників директора, кабінет педагогів-організаторів, кабінет технічного персоналу, гардероб, дві роздягальні для учнів фізичної культури, шкільну їдальню.

УМОВИ ДОСТУПНОСТІ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ ДЛЯ НАВЧАННЯ ОСІБ З ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ

Заклад доступний для навчання осіб з особливими освітніми потребами. Станом на 01.09.2021 в школі працює 3 інклюзивних класи. Є пандус, яким забезпечено безперешкодний доступ до всіх приміщень, які знаходяться на 1 поверсі. Облаштовано санітарну кімнату для дітей з ООП.

Моніторинг успішності

 

    Підсумки навчання у 2020-2021н.р.

bottom of page